Vetus TRC125SV Stainless Steel Transom Exhaust Connection 125 mm
Προτεινόμενη τιμή: Προτεινόμενη τιμή: Προτεινόμενη τιμή: Αγοράστε τώρα:
Απόθεμα:
Σε απόθεμα (14 τεμάχια), έτοιμο για αποστολή
  • Οι τιμές μας είναι διαπραγματεύσιμες. Εγγύηση χαμηλότερης τιμής!
  • Παγκόσμια αποστολή DHL, UPS, FedEx, PostNL
  • Πληρώστε πριν ή μετά την παράδοση με Klarna
  • Οι πελάτες μας αξιολογούν με 8.6
Ερωτήσεις σχετικά με αυτό το προϊόν; Επικοινωνήστε μαζί μας!
Vetus TRC125SV RVS Spiegelaansluiting 125 mm
Geef uw boot een professionele en duurzame afwerking met de Vetus TRC125SV RVS spiegeluitlaat. Deze hoogwaardige uitlaataansluiting is speciaal ontworpen voor het betrouwbaar afvoeren van uitlaatgassen en koelwater door de spiegel van uw boot. De Vetus TRC125SV is gemaakt van hoogwaardig, gepolijst RVS (roestvrij staal) en staat garant voor jarenlang zorgeloos gebruik. De uitlaat is ideaal voor het aansluiten van uitlaatslangen met een inwendige diameter van 125 mm.
Kenmerken en Voordelen:
  • Eenvoudige Montage: Ontworpen voor een snelle en zekere installatie.
  • Merkkwaliteit: Vetus staat bekend om zijn betrouwbare en innovatieve scheepsuitrusting.
Technische Specificaties:
  • Productnaam: Vetus RVS Spiegelaansluiting
  • Artikelnummer: TRC125SV
  • Materiaal: Roestvrij staal (AISI 316)
  • Geschikt voor slangen met binnendiameter: 125 mm
  • Buitendiameter pijp: 127 mm
  • Lengte pijp: 120 mm
  • Diameter flange (flens): 172 mm
  • Aantal bevestigingsgaten: 4
  • Schroefgrootte: M8 (niet inbegrepen)
  • Toepassing: Geschikt voor natte uitlaatsystemen op boten
Koop Nu de Vetus TRC125SV voor een veilige en stijlvolle uitlaatoplossing voor uw boot!
SKU: 11111-H19-TRC125SV
Μάρκα: Χρώμα: Zilver
Χρόνος παράδοσης: Op voorraad 1 tot 4 Werkdagen
Υλικό: Χρώμα: Χρώμα: Χρώμα: RVS
Μάρκα: Vetus
Κωδικός προϊόντος: Κωδικός προμηθευτή: TMA0029
Κατάσταση προϊόντος: Ongebruikt
Έτσι λειτουργεί η προσφορά
1. Επιλέξτε το προϊόν
Επιλέξτε το επιθυμητό προϊόν από την ευρεία γκάμα μας
2. Καταθέστε την προσφορά σας
Συμπληρώστε το ποσό που θέλετε να προσφέρετε χωρίς υποχρέωση.
3. Περιμένετε απάντηση
Θα αξιολογήσουμε την προσφορά σας και θα σας παρέχουμε μια έγκριση ή μια αντίπροταση.
4. Συμφωνία τιμής
Είμαστε και οι δύο σύμφωνοι σχετικά με την τιμή; Τότε κάντε την παραγγελία σας.
5. Πληρώστε την παραγγελία σας
Κάντε την παραγγελία σας και πληρώστε πριν ή μετά την παράδοση.
6. Λάβετε το προϊόν σας
Επιλέξτε παραλαβή ή αφήστε τους υπαλλήλους μας να στείλουν την παραγγελία σας παγκοσμίως.
Συχνές ερωτήσεις
Φωτογραφίες:
Τιμές & Προσφορές:
Στο Outlet Specialist μπορείτε να κάνετε προσφορά στην εμφανιζόμενη τιμή.
Εάν η προσφορά σας γίνει αποδεκτή, θα λάβετε αυτόματα ένα τιμολόγιο.
Εάν η προσφορά σας δεν γίνει αποδεκτή, θα σας στείλουμε μια μη δεσμευτική αντίπροταση.
Η προσφορά είναι δεσμευτική:
Μόλις η προσφορά σας γίνει αποδεκτή, θα δημιουργηθεί αυτόματα μια παραγγελία για εσάς.
Επιστροφές:
Σημειώστε ότι θα αφαιρέσουμε το 20% από το ποσό της αγοράς για τις διαδικασίες.