Vetus ZINKAS45C Shaft anode for propeller shaft mounting 45 mm
Osta nyt hinta:
Varasto:
Vain saatavilla 1 tuote varastossa
  • Hintamme ovat neuvoteltavissa. Alin hintatakuu!
  • Maailmanlaajuinen toimitus DHL, UPS, FedEx, PostNL.
  • Maksa ennen tai jälkeen toimituksen Klarnalla
  • Asiakkaat arvioivat meidät arvosanalla 8.6
Kysymyksiä tästä tuotteesta? Ota meihin yhteyttä!
Vetus ZINKAS45C Zinkanode voor Schroefas 45 mm
Bescherm de vitale onderdelen van uw boot tegen corrosie met de Vetus ZINKAS45C. Deze hoogwaardige zinkanode is specifiek ontworpen voor montage op een schroefas met een diameter van 45 mm. Het is een onmisbaar onderdeel voor iedere booteigenaar die schade door elektrolyse aan de schroef en de as wil voorkomen, vooral bij gebruik in zout of brak water.
Productomschrijving
Belangrijkste kenmerken
  • Effectieve bescherming: Voorkomt galvanische corrosie op de schroefas en propeller.
  • Perfecte pasvorm: Speciaal ontwikkeld voor schroefassen met een diameter van 45 mm.
  • Eenvoudige montage: Bestaat uit twee delen die stevig om de as worden geklemd.
  • Duurzaam materiaal: Gemaakt van kwalitatief zink voor een lange levensduur in zout water.
  • Hydrodynamisch design: Ontworpen om de waterweerstand tijdens het varen te minimaliseren.
Productspecificaties
  • Merk: Vetus
  • Type: ZINKAS45C
  • Materiaal: Zink (geschikt voor zout water)
  • Geschikt voor asdiameter: 45 mm
  • Type montage: Op de schroefas (klemmontage)
  • Buitendiameter: 85 mm
  • Lengte van de anode: 91 mm
  • Gewicht: 1.55 kilogram
  • Inclusief bevestigingsbouten en moeren: Ja
  • Aantal delen: 2 helften voor eenvoudige installatie zonder de as te demonteren
SKU: 11111-V15-ZINKAS45C
Väri: Materiaali: Zink
Tuotemerkki: Brand: Vetus
Tuotekoodi: Tuotekoodi toimittaja: Tuotteen kunto: Tuotekoodi toimittaja: Tuotekoodi: ZINKAS45C
Product condition: Ongebruikt
Näin tarjous tehdään
1. Valitse tuote
Valitse haluamasi tuote laajasta valikoimastamme
2. Tee tarjouksesi
Täytä haluamasi tarjoussumma ilman sitoumuksia.
3. Odota vastausta
Arvioimme tarjouksesi ja annamme sinulle hyväksynnän tai vastatarjouksen.
4. Hinta hyväksytty
Olemmeko molemmat samaa mieltä hinnasta? Tällöin voit tehdä tilauksen.
5. Maksa tilauksesi
Tee tilauksesi ja maksa ennen tai jälkeen toimituksen.
6. Vastaanota tuotteesi
Valitse nouto tai anna työntekijöidemme lähettää tilauksesi maailmanlaajuisesti.
Usein kysytyt kysymykset
Kuvat:
Hinnat & Tarjoukset:
Outlet Specialistilla voit tehdä tarjouksen näytetystä hinnasta.
Jos tarjouksesi hyväksytään, saat automaattisesti laskun.
Jos tarjoustasi ei hyväksytä, lähetämme sinulle ehdotuksen ilman velvoitetta.
Tarjous on sitova:
Kun tarjouksesi on hyväksytty, tilaus luodaan automaattisesti puolestasi.
Palautus:
Huomaa, että vähennämme 20% ostohinnasta käsittelykuluina.
Toimitus & Nouto:
Useimmat verkossa näytettävät tuotteet ovat heti saatavilla varastosta (99% tapauksista).