Isolectra Swan Neck Microphone MN640 - MN640/2/200
Nu kopen prijs:
Voorraad:
Let op: Nog maar 1 stuk op voorraad
  • Onze prijzen zijn onderhandelbaar. Laagste prijs garantie!
  • Wereldwijde verzending DHL, UPS, FedEx, PostNL
  • Betaal voor of na levering met Klarna
  • Klanten beoordelen ons met een 8.6
Vragen over dit product? Neem contact met ons op!
Microfoon met Zwanenhals - Isolectra MN640
Belangrijkste Kenmerken
  • Robuuste constructie: De MN640 is gebouwd om lang mee te gaan, zelfs bij intensief gebruik.
  • Elegante afwerking: Het discrete, zwarte ontwerp past naadloos in elke professionele omgeving.
Specificaties
  • Model: MN640/2/200
  • Type: Zwanenhals Microfoon
  • Microfoontype: Condensator
  • Patroon: Cardio�de
  • Gevoeligheid: -40 dB
  • Frequentiebereik: 50 Hz - 18 kHz
  • Lengte zwanenhals: 200 mm (20 cm)
  • Connector: 3-pins XLR
  • Voeding: 9-52V Fantoomvoeding
  • Kleur: Zwart
Waarom Kiezen Voor De Isolectra MN640?
SKU: 22222-RHGC-15.99.0161.2
Kleur: Zwart
Levertijd: Op voorraad - 1 tot 4 Werkdagen
Merk: Isolectra
Productcode leverancier: 15.99.0161.2
Productconditie: Ongebruikt
Zo werkt bieden
1. Selecteer het product
Selecteer het gewenste product uit ons brede assortiment
2. Plaats uw bod
Vul vrijblijvend het bedrag in dat u wil bieden.
3. Wacht op reactie
Wij zullen uw bod beoordelen en u voorzien van een akkoord of een tegenvoorstel.
4. Prijs akkoord
Zijn we beide akkoord over de prijs? Plaats dan de bestelling.
5. Betaal uw bestelling
Plaats uw bestelling en betaal voor of na levering.
6. Ontvang uw product
Kies voor afhaling, of laat onze medewerkers uw order wereldwijd verzenden.
Veelgestelde vragen
Foto's:
Prijzen & Bieden:
Bij Outlet Specialist kunt u een bod uitbrengen op de getoonde prijs.
Indien uw bod wordt geaccepteerd, ontvangt u automatisch een factuur.
Wordt uw bod niet geaccepteerd, dan sturen wij u een vrijblijvend tegenvoorstel.
Bod is Bindend:
Zodra uw bod is geaccepteerd, wordt er automatisch een order voor u aangemaakt.
Retourneren:
Let op wij brengen 20% van het aankoopbedrag in mindering voor de handelingen.