Quick 24V | 1000W electric windlass | capstan motor - FVSSM1024000A00
Nu kopen prijs:
Voorraad:
Op voorraad (4 stuks), klaar voor verzending op = op
  • Onze prijzen zijn onderhandelbaar. Laagste prijs garantie!
  • Wereldwijde verzending DHL, UPS, FedEx, PostNL
  • Betaal voor of na levering met Klarna
  • Klanten beoordelen ons met een 8.6
Vragen over dit product? Neem contact met ons op!
Quick 24V | 1000W Elektrische Ankerlier/Kaapstander Motor - FVSSM1024000A00: Moeiteloos Ankeren voor Jouw Vaartuig
Ben je op zoek naar een krachtige en betrouwbare oplossing om het ankerproces van je boot te vereenvoudigen? De Quick 24V | 1000W elektrische ankerlier/kaapstander motor is de ideale keuze voor zowel zeil- als motorboten.
Belangrijkste Kenmerken:
  • Krachtige 1000W Motor: Zorgt voor soepel en efficiënt ankeren en hijsen, zelfs met zware ankers en kettingen.
  • 24V Systeem: Geschikt voor een breed scala aan boten en elektrische systemen.
  • Veiligheid Voorop: Uitgerust met thermische beveiliging om oververhitting te voorkomen.
  • Modelnummer: FVSSM1024000A00
Specificaties:
  • Vermogen: 1000W
  • Voltage: 24V
SKU: 11111-A1-FVSSM1024000A00
Kleur: Zwart
Levertijd: Op voorraad - 1 tot 4 Werkdagen
Merk: Quick
Productcode leverancier: 08371853/C
Productconditie: Ongebruikt
Voltage: 24V
Opmerkingen: Let op de motor is 24V in plaats van 12V op de 1e foto.
Zo werkt bieden
1. Selecteer het product
Selecteer het gewenste product uit ons brede assortiment
2. Plaats uw bod
Vul vrijblijvend het bedrag in dat u wil bieden.
3. Wacht op reactie
Wij zullen uw bod beoordelen en u voorzien van een akkoord of een tegenvoorstel.
4. Prijs akkoord
Zijn we beide akkoord over de prijs? Plaats dan de bestelling.
5. Betaal uw bestelling
Plaats uw bestelling en betaal voor of na levering.
6. Ontvang uw product
Kies voor afhaling, of laat onze medewerkers uw order wereldwijd verzenden.
Veelgestelde vragen
Foto's:
Prijzen & Bieden:
Bij Outlet Specialist kunt u een bod uitbrengen op de getoonde prijs.
Indien uw bod wordt geaccepteerd, ontvangt u automatisch een factuur.
Wordt uw bod niet geaccepteerd, dan sturen wij u een vrijblijvend tegenvoorstel.
Bod is Bindend:
Zodra uw bod is geaccepteerd, wordt er automatisch een order voor u aangemaakt.
Retourneren:
Let op wij brengen 20% van het aankoopbedrag in mindering voor de handelingen.