Quick Dylan DR4 2000W 12/13mm Winċelek ta’ l-azzar inossidabbli elettriku 24V - FSDR20240012A01
Prezz biex jixtri issa:
Stokk:
Għad fadal 1 stuk fil-istokk
  • Il-prezzijiet tagħna huma negozjabbli. Garanzija ta' l-inqas prezz!
  • Trasport globali DHL, UPS, FedEx, PostNL
  • Ħallas qabel jew wara l-kunsinna ma' Klarna
  • Il-klijenti jivvalutawna bi 8.6
Għandek mistoqsijiet dwar dan il-prodott? Ikkuntattjana!
Quick Dylan DR4 2000W 12/13mm Verricell tal-Ankra tal-Elettriku tal-Azzar Inossidabbli 24V
Prestazzjoni u Kostruzzjoni Superjuri
Din il-verżjoni ta’ 24V hija manifatturata minn azzar inossidabbli AISI 316. Dan il-materjal jirreżisti l-korrużjoni mill-ilma mielaħ u jżomm it-tleqqija tiegħu, anke wara snin ta’ użu intensiv fuq il-baħar. Il-verricell huwa mgħammar b’chain stripper integrat u tħaddim manwali ta’ emerġenza, sabiex dejjem ikollok kontroll sħiħ fuq is-sistema tal-ankra tiegħek.
Id-DR4 huwa mgħammar b’mutur b’saħħtu li jiġbed l-ankri tqal mingħajr sforz. Grazzi għat-trażmissjoni ta’ preċiżjoni, il-verricell jaħdem b’mod effiċjenti u b’livell relattivament baxx ta’ ħoss. Dan il-mudell huwa adattat għal ktajjen ta’ 12mm jew 13mm, li jagħmluh versatili għal diversi tipi ta’ bastimenti.
Karatteristiċi Ewlenin
  • Mutur Qawwi: Il-mutur ta’ 2000W jipprovdi biżżejjed qawwa għal bastimenti akbar u konfigurazzjonijiet ta’ ankra tqal.
  • KatinaWheel Versatili: Adattat kemm għal ktajjen ta’ 12mm kif ukoll ta’ 13mm (DIN 766 jew ISO).
Speċifikazzjonijiet
  • Ditta: Quick
  • Mudell: Dylan DR4
  • Numru tal-Artiklu: FSDR20240012A01
  • Qawwa: 2000 Watt
  • Vultaġġ: 24 Volt
  • Materjal: AISI 316 Azzar inossidabbli
  • Daqs tal-katina: 12mm - 13mm
  • Forza massima ta’ ġbid: 1700 kg
  • Tagħbija massima tax-xogħol: 650 kg
  • Veloċità taħt tagħbija tax-xogħol: 16 metru kull minuta
  • Piż: Madwar 24 kg
  • Tip: Verricell vertikali tal-ankra b’capstan
Kontenut tal-pakkett
SKU: 11111-B09-FSDR20240012A01
Kulur: Zilver
Żmien ta' ħlas: Op voorraad - 1 tot 4 Werkdagen
Materjal: RVS
Marka: Quick
Kodiċi tal-fornitur: 23529
Kundizzjoni tal-prodott: Ongebruikt
Voltaj: 24V
Hekk jaħdem il-proċess ta' offerta
1. Agħżel il-prodott
Agħżel il-prodott mixtieq mill-assortiment wiesa' tagħna
2. Ipoġġi l-offerta tiegħek
Imla l-ammont li tixtieq toffri mingħajr obbligu.
3. Stenna għal risposta
Aħna se nivvalutaw l-offerta tiegħek u nipprovdu għalik approvazzjoni jew kontra-offerta.
4. Approva l-prezz
Jekk aħna t-tnejn aħna naqblu dwar il-prezz? Imbagħad ippjana l-ordni.
5. Iħallas l-ordni tiegħek
Ippjana l-ordni tiegħek u iħallas qabel jew wara l-kunsinna.
6. Riċievi l-prodott tiegħek
Agħżel li tiġbor, jew ħalli l-impjegati tagħna jibagħtu l-ordni tiegħek madwar id-dinja.
Mistoqsijiet frekwenti
Ritratti:
Prezzijiet & Offerti:
F'Outlet Specialist tista' tagħmel offerta fuq il-prezz imqajjem.
Jekk offerta tiegħek tiġi aċċettata, tirċievi awtomatikament fattura.
Jekk offerta tiegħek ma tiġix aċċettata, aħna nibgħatu kontra-offerta mingħajr obbligu.
Offerta hija vinkolanti:
Meta offerta tiegħek tiġi aċċettata, ordni awtomatika tiġi maħluqa għalik.
Ritorn:
Innota li aħna nqassmu 20% mill-ammont tal-xiri għall-proċeduri.