Vetus ZINKAS45C Shaft anode for propeller shaft mounting 45 mm
Cena kup teraz:
Stan magazynowy:
Dostępne tylko 1 pozycja w magazynie
  • Nasze ceny są negocjowalne. Gwarancja najniższej ceny!
  • Wysyłka na cały świat DHL, UPS, FedEx, PostNL
  • Zapłać przed lub po dostawie z Klarna
  • Klienci oceniają nas na 8.6
Masz pytania dotyczące tego produktu? Prosimy o kontakt!
Vetus ZINKAS45C Zinkanode voor Schroefas 45 mm
Bescherm de vitale onderdelen van uw boot tegen corrosie met de Vetus ZINKAS45C. Deze hoogwaardige zinkanode is specifiek ontworpen voor montage op een schroefas met een diameter van 45 mm. Het is een onmisbaar onderdeel voor iedere booteigenaar die schade door elektrolyse aan de schroef en de as wil voorkomen, vooral bij gebruik in zout of brak water.
Productomschrijving
Belangrijkste kenmerken
  • Effectieve bescherming: Voorkomt galvanische corrosie op de schroefas en propeller.
  • Perfecte pasvorm: Speciaal ontwikkeld voor schroefassen met een diameter van 45 mm.
  • Eenvoudige montage: Bestaat uit twee delen die stevig om de as worden geklemd.
  • Duurzaam materiaal: Gemaakt van kwalitatief zink voor een lange levensduur in zout water.
  • Hydrodynamisch design: Ontworpen om de waterweerstand tijdens het varen te minimaliseren.
Productspecificaties
  • Merk: Vetus
  • Type: ZINKAS45C
  • Materiaal: Zink (geschikt voor zout water)
  • Geschikt voor asdiameter: 45 mm
  • Type montage: Op de schroefas (klemmontage)
  • Buitendiameter: 85 mm
  • Lengte van de anode: 91 mm
  • Gewicht: 1.55 kilogram
  • Inclusief bevestigingsbouten en moeren: Ja
  • Aantal delen: 2 helften voor eenvoudige installatie zonder de as te demonteren
SKU: 11111-V15-ZINKAS45C
Czas dostawy: Op voorraad - 1 tot 4 Werkdagen
Materiał: Zink
Brand: Vetus
Dostawca Kod produktu: ZINKAS45C
Stan produktu: Ongebruikt
Tak działa składanie ofert
1. Wybierz produkt
Wybierz pożądany produkt z naszej szerokiej oferty
2. Złóż swoją ofertę
Wprowadź dobrowolnie kwotę, którą chcesz zaoferować.
3. Czekaj na odpowiedź
Ocenimy Twoją ofertę i przekażemy Ci akceptację lub kontrpropozycję.
4. Zgoda na cenę
Czy obie strony zgadzają się co do ceny? Złóż zamówienie.
5. Zapłać za swoje zamówienie
Złóż zamówienie i zapłać przed lub po dostawie.
6. Odbierz swój produkt
Często zadawane pytania
Zdjęcia:
Ceny i Licytacje:
W Outlet Specialist możesz złożyć ofertę na wyświetlaną cenę.
Jeśli twoja oferta zostanie zaakceptowana, automatycznie otrzymasz fakturę.
Jeśli twoja oferta nie zostanie zaakceptowana, prześlemy ci niezobowiązującą propozycję.
Oferta jest Wiążąca:
Gdy twoja oferta zostanie zaakceptowana, automatycznie zostanie dla ciebie utworzone zamówienie.
Zwroty:
Zasadniczo zakupy nie mogą być zwracane. Czy zamówiłeś niewłaściwy artykuł i chcesz go zwrócić?
Uwaga pobieramy 20% wartości zakupu za obsługę.
Dostawa i Odbiór:
Większość produktów wyświetlanych online jest dostępna od ręki (w 99% przypadków).