Vetus ZINKAS45C Shaft anode for propeller shaft mounting 45 mm
Купете сега Цена:
Склад:
Само на разположение 1 артикул в наличност
  • Нашите цени са подлежащи на преговори. Гаранция за най-ниска цена!
  • Световна доставка DHL, UPS, FedEx, PostNL
  • Платете преди или след доставката с Klarna
  • Клиентите оценяват нас с 8.6
Въпроси за този продукт? Моля, свържете се с нас!
Vetus ZINKAS45C Zinkanode voor Schroefas 45 mm
Bescherm de vitale onderdelen van uw boot tegen corrosie met de Vetus ZINKAS45C. Deze hoogwaardige zinkanode is specifiek ontworpen voor montage op een schroefas met een diameter van 45 mm. Het is een onmisbaar onderdeel voor iedere booteigenaar die schade door elektrolyse aan de schroef en de as wil voorkomen, vooral bij gebruik in zout of brak water.
Productomschrijving
Belangrijkste kenmerken
  • Effectieve bescherming: Voorkomt galvanische corrosie op de schroefas en propeller.
  • Perfecte pasvorm: Speciaal ontwikkeld voor schroefassen met een diameter van 45 mm.
  • Eenvoudige montage: Bestaat uit twee delen die stevig om de as worden geklemd.
  • Duurzaam materiaal: Gemaakt van kwalitatief zink voor een lange levensduur in zout water.
  • Hydrodynamisch design: Ontworpen om de waterweerstand tijdens het varen te minimaliseren.
Productspecificaties
  • Merk: Vetus
  • Type: ZINKAS45C
  • Materiaal: Zink (geschikt voor zout water)
  • Geschikt voor asdiameter: 45 mm
  • Type montage: Op de schroefas (klemmontage)
  • Buitendiameter: 85 mm
  • Lengte van de anode: 91 mm
  • Gewicht: 1.55 kilogram
  • Inclusief bevestigingsbouten en moeren: Ja
  • Aantal delen: 2 helften voor eenvoudige installatie zonder de as te demonteren
SKU: 11111-V15-ZINKAS45C
Време за доставка: Op voorraad - 1 tot 4 Werkdagen
Материал: Zink
Марка: Vetus
Код на продукта доставчик: ZINKAS45C
Състояние на продукта: Ongebruikt
Така работи наддаването
1. Изберете продукта
Изберете желаното изделие от нашето широко разнообразие
2. Подайте вашето предложение
Попълнете неангажиращата сума, която искате да предложите.
3. Изчакайте отговор
Ние ще оценим вашето предложение и ще ви предоставим одобрение или контрапредложение.
4. Съгласие за цена
Ако и двете страни се съгласяват с цената, направете поръчка.
5. Платете за вашата поръчка
Направете поръчка и платете преди или след доставката.
6. Получете продукта си
Изберете доставка или оставете нашите служители да изпратят вашата поръчка по целия свят.
Често задавани въпроси
Снимки:
Цени & Оферти:
При Outlet Specialist можете да направите оферта на показаната цена.
Ако вашата оферта бъде приета, автоматично ще получите фактура.
Ако вашата оферта не бъде приета, ще ви изпратим неангажираща контраоферта.
Офертата е задължителна:
След като вашата оферта бъде приета, автоматично ще бъде създадена поръчка за вас.
Връщане:
В принцип не можете да върнете покупки. Ако сте поръчали неправилен артикул и желаете да го върнете?
Обърнете внимание, ние удържаме 20% от покупната цена за обработката.
Доставка & Лично получаване:
Повечето продукти, показани онлайн, са налични за доставка веднага (в 99% от случаите).