Підрулюючий пристрій Sleipner Side Power SE60 60 KGF | 185 мм | 12В носовий і кормовий - SE60/185S2-12V
Акції:
Розпродано
  • Наші ціни підлягають обговоренню. Гарантія найнижчої ціни!
  • Доставка по всьому світу DHL, UPS, FedEx, PostNL
  • Сплачуйте до або після доставки з Klarna
  • Клієнти оцінюють нас на 8.6
Питання про цей продукт? Будь ласка, зв'яжіться з нами!
Носове та кормове подруливающее пристрій Sleipner Side Power SE60
Цей носовий підрулюючий пристрій має такі особливості та технічні характеристики:
Особливості:
  • Захист від перегріву: У разі перегріву рушій автоматично вимикається, щоб запобігти пошкодженню.
  • Гнучкий монтаж: SE60 може бути встановлений як в носовій частині, так і в транці.
Технічні характеристики:
  • Тяга: 60 кгс (132 фунта)
  • Напруга: 12V
  • Діаметр тунелю: 185 мм
SKU: 11111-A1-SE60/185S2-12V
Колір: Zwart
Час доставки: Op voorraad - 1 tot 4 Werkdagen
Бренд: Side Power
Код товару постачальника: SE60/185S2-12V
Стан товару: Ongebruikt
Напруга: 12V
Примітки: Зверніть увагу, що відсутній хвостовик. Решта в комплекті та нещодавно упакована.
Ось як працює аукціон
1. Виберіть продукт
Виберіть бажаний продукт з нашого широкого асортименту
2. Зробіть свою пропозицію
Введіть суму, яку ви хочете запропонувати, без зобов'язань.
3. Чекайте на відповідь
Ми оцінемо вашу пропозицію і надамо вам згоду або контрпропозицію.
4. Угода по ціні
Чи погоджуємося ми обидва з ціною? Тоді оформіть замовлення.
5. Оплатіть своє замовлення
Оформіть своє замовлення та оплатіть до або після доставки.
6. Отримайте свій продукт
Виберіть самовивіз або дозвольте нашим співробітникам доставити ваше замовлення по всьому світу.
Поширені запитання
Фото:
Ціни та торги:
В Outlet Specialist ви можете зробити пропозицію на показану ціну.
Якщо ваша пропозиція буде прийнята, ви автоматично отримаєте рахунок.
Якщо ваша пропозиція не буде прийнята, ми надішлемо вам необов'язкову контрпропозицію.
Пропозиція є обов'язковою:
Як тільки ваша пропозиція буде прийнята, для вас автоматично буде створено замовлення.
Повернення:
Зверніть увагу, ми утримуємо 20% від суми покупки за обробку.
Доставка та самовивіз:
Більшість продуктів, які показуються онлайн, доступні для негайної доставки (в 99% випадків).