Vetus TRC125SV Stainless Steel Transom Exhaust Connection 125 mm
Купити зараз:
Акції:
В наявності (14 штук), готові до відвантаження
  • Наші ціни підлягають обговоренню. Гарантія найнижчої ціни!
  • Доставка по всьому світу DHL, UPS, FedEx, PostNL
  • Сплачуйте до або після доставки з Klarna
  • Клієнти оцінюють нас на 8.6
Питання про цей продукт? Будь ласка, зв'яжіться з нами!
Vetus TRC125SV RVS Spiegelaansluiting 125 mm
Geef uw boot een professionele en duurzame afwerking met de Vetus TRC125SV RVS spiegeluitlaat. Deze hoogwaardige uitlaataansluiting is speciaal ontworpen voor het betrouwbaar afvoeren van uitlaatgassen en koelwater door de spiegel van uw boot. De Vetus TRC125SV is gemaakt van hoogwaardig, gepolijst RVS (roestvrij staal) en staat garant voor jarenlang zorgeloos gebruik. De uitlaat is ideaal voor het aansluiten van uitlaatslangen met een inwendige diameter van 125 mm.
Kenmerken en Voordelen:
  • Eenvoudige Montage: Ontworpen voor een snelle en zekere installatie.
  • Merkkwaliteit: Vetus staat bekend om zijn betrouwbare en innovatieve scheepsuitrusting.
Technische Specificaties:
  • Productnaam: Vetus RVS Spiegelaansluiting
  • Artikelnummer: TRC125SV
  • Materiaal: Roestvrij staal (AISI 316)
  • Geschikt voor slangen met binnendiameter: 125 mm
  • Buitendiameter pijp: 127 mm
  • Lengte pijp: 120 mm
  • Diameter flange (flens): 172 mm
  • Aantal bevestigingsgaten: 4
  • Schroefgrootte: M8 (niet inbegrepen)
  • Toepassing: Geschikt voor natte uitlaatsystemen op boten
Koop Nu de Vetus TRC125SV voor een veilige en stijlvolle uitlaatoplossing voor uw boot!
SKU: 11111-H19-TRC125SV
Колір: Zilver
Час доставки: Op voorraad 1 tot 4 Werkdagen
Матеріал: RVS
Бренд: Vetus
Код товару постачальника: TMA0029
Стан товару: Ongebruikt
Ось як працює аукціон
1. Виберіть продукт
Виберіть бажаний продукт з нашого широкого асортименту
2. Зробіть свою пропозицію
Введіть суму, яку ви хочете запропонувати, без зобов'язань.
3. Чекайте на відповідь
Ми оцінемо вашу пропозицію і надамо вам згоду або контрпропозицію.
4. Угода по ціні
Чи погоджуємося ми обидва з ціною? Тоді оформіть замовлення.
5. Оплатіть своє замовлення
Оформіть своє замовлення та оплатіть до або після доставки.
6. Отримайте свій продукт
Виберіть самовивіз або дозвольте нашим співробітникам доставити ваше замовлення по всьому світу.
Поширені запитання
Фото:
Ціни та торги:
В Outlet Specialist ви можете зробити пропозицію на показану ціну.
Якщо ваша пропозиція буде прийнята, ви автоматично отримаєте рахунок.
Якщо ваша пропозиція не буде прийнята, ми надішлемо вам необов'язкову контрпропозицію.
Пропозиція є обов'язковою:
Як тільки ваша пропозиція буде прийнята, для вас автоматично буде створено замовлення.
Повернення:
Зверніть увагу, ми утримуємо 20% від суми покупки за обробку.
Доставка та самовивіз:
Більшість продуктів, які показуються онлайн, доступні для негайної доставки (в 99% випадків).